Aanbod campers
Ben u benieuwd naar het aanbod campers bij Boshuys Campers in Reek (nabij Oss)? Neem dan snel een kijkje op onze website. Bij ons kunt u gebruikte campers kopen van verschillende gerenommeerde merken. We zijn een RDW erkend bedrijf. Zo bent u altijd verzekerd van kwaliteit. We bieden campers aan in elke categorie, voor elk budget. U kunt bij ons rekenen op een uitstekende service. Breng een bezoek aan onze werkplaats in Reek en kom het zelf ervaren!
Mediapresentaties
Omschrijving
Kom deze Adria Coral S 670 SLT eens van dichtbij bekijken. De praktisch ingerichte kampeerwagen mag worden bestuurd met een B-rijbewijs en biedt een slaapplaats aan 2 personen. Heel veel daglicht en een heerlijk gevoel van ruimte beleeft u bovendien in deze camper, dankzij het fraai geintegreerde panoramadak. Een stevige hagelbui kan het polyester dak van deze Adria camper niet deren, het is er prima tegen bestand. Uw vakantiebagage is via het handige serviceluik uitstekend bereikbaar.De Fiat-onderbouw wordt aangedreven door een goede dieselmotor met handmatige versnelling. De Fiat is ondermeer uitgerust met draaibare stoelen, cruise control, een navigatiesysteem, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, luchtvering en cabineverduistering.
Door de ruime en comfortabele L-zit nodigt de camper uit voor gezellige avonden. In de luxe uitgeruste keuken van deze Adria camper vindt u zelfs een afzuigkap voor de afvoer van kookluchtjes en overtollige warmte. Om al uw etenswaren op te bergen is er een extra ruime XL koelkast (150 liter) met vriescompartiment ingebouwd.
De aparte bedden bieden een makkelijke instap en een slaapgelegenheid voor 2 personen. Behalve een cassettetoilet heeft de badkamer ook een wastafel, waar u zich heerlijk op kunt frissen. Ook is de camper uitgerust met een douchegelegenheid, zodat u zich ook onderweg heerlijk kunt opfrissen.
De warme lucht wordt verspreid door luchtkanalen voor een efficiënte verwarming.
U kunt in deze camper gewoon tv kijken of heerlijk naar uw favoriete muziek luisteren via de ingebouwde audio-installatie. Televisie kijken kan ook op vakantie. De camper beschikt over een complete satellietontvanger met vaste schotelantenne. De camper is uitgerust met een hordeur. Hierdoor houdt u insecten zoals muggen en vliegen buiten de camper. Handig is ook de Thüle cassetteluifel, welke u in een paar tellen in en uit kunt draaien. Besparen op het energieverbruik en dus kosten? Dat kan met de aanwezige zonnepanelen. Graag brengen wij nog de vaste afvalwatertank, de leeslampjes, de televisiebeugel, de buitenlamp en de omvormer onder de aandacht, die de vrijheid van het camperen nog eens extra benadrukken.
Wilt u deze camper in het echt bekijken? Neemt u dan contact op. U bent van harte welkom om met deze Adria Coral S 670 SLT kennis te maken.
Accessoires
- BBQ buiten aansluiting
- Buitenlamp
- chassis fietsendrager
- Combicassettes
- Dakluik
- Dakluik groot
- Dakluik heki
- Garage XL
- Hagelbestendig dak
- Hordeur
- Horren en verduisteringsgordijnen
- Leeslampjes
- Luifel
- Panoramadak
Exterieur/Interieur
- Afzuigkap
- Koelkast
- Vriesvak
Keuken
- ABS
- Airbag(s)
- Bagageruimte
- Breedspoor Chassis
- Cabine airco
- Centr. deurvergr. afstandsb.
- Cruisecontrol
- Elektr. bedienbare ramen
- Elektr. bedienbare spiegels
- Huishoudaccu
- Luchtvering
- Startonderbreker
- Stoel(en) draaibaar
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak mogelijk
- Verduistering cabine
- Verlaagde instap
- Verwarmde buitenspiegels
Onderstel/cabine
- Audioinstallatie
- Decoder
- Navigatie
- Schotel
- Televisie
- Televisiebeugel
Radio/TV
- Afvalwatertank (vast)
- Cassettetoilet
- Douche
- Schoonwatertank (vast)
- Toilet/Wasruimte
Sanitair
- Lattenbodem
Slaapcomfort
- Bearlock
- Omvormer
- Serviceluik
- Zonnepaneel
Techniek en veiligheid
- Ringverwarming
Verwarming
Indelingen
- 2 aparte bedden
Bed
- Middenkeuken
Keuken
- Achter-opstelling
Sanitair
- L-zit
- Zij bank
Zit
Slaapplaatsen
Er zijn in totaal 2 Slaapplaatsen verdeeld over 2 bedden.
- 80 cm x 195 cm
- 80 cm x 205 cm
1-persoonsbed
Aanbieder gegevens
Boshuyscampers5375 AB Reek
Bekijk ons actuele aanbod met campers
Boshuys Campers heeft altijd een ruim aanbod met tweedehands campers van verschillende merken, zelfs met dubbele en enkele bedden. We zijn een kleinschalig bedrijf, gevestigd in het Brabantse Reek en gespecialiseerd in het aanbieden van betaalbare tweedehands campers. We bezitten een jarenlange ervaring in de camperbranche. U krijgt bij ons kwaliteit en waar voor uw geld. U kunt met een gerust hart een gebruikte camper bij ons kopen. Wij voorzien u graag van de persoonlijke aandacht en begeleiding die u nodig heeft als u uw tweedehands camper komt kopen. Op de website kunt u alvast het actuele aanbod bekijken en makkelijk uw keuzes aangeven qua prijs, aantal slaapplaatsen, bouwjaar en type.
Onderhoud, reparatie en verzekering
U kunt uw gekochte camper ook door ons laten onderhouden. Wij verzorgen de onderhoudsbeurten en APK graag voor u. Ook wordt er altijd een gratis vochtmeting gedaan bij de onderhoudsbeurt. Wij beschikken over een eigen werkplaats om uw camper perfect in orde te maken. En mochten er defecten zijn, dan wordt uw camper uiteraard deskundig gerepareerd. Wilt u uw camper verzekeren? Wij leveren u graag deze aanvullende services zodat u weer veilig en goed verzekerd op reis kunt.
Wilt u meer informatie?
Wilt u meer informatie over ons aanbod met campers? Of heeft u al een camper op het oog? Neem dan contact met ons op via +31(0)6 317 483 63 of +31(0)6 270 502 41. Wij hebben altijd een ruim aanbod tweedehands campers te koop staan. Oriënteer u alvast op de website of kom langs voor een persoonlijk advies. We staan voor u klaar